Baseinas

 

Norime, kad „Baltų šalelės“ vaikai augtų sveiki ir užsigrūdinę.
To siekti padeda mūsų draugai – „Plaukimo šeima“. 

Baseino lankymą pasirinkę vaikai kiekvieną savaitę keliauja į treniruotes ir žaismingai mokosi vieno svarbių įgūdžių - plaukimo. Užsiėmimus veda daug metų patirties turintys treneriai, jau išmokę plaukti per kelis tūkstančius vaikų!

Anglų kalbos pamokėlės

 

Ankstyvas užsienio kalbų ugdymas padeda vaikams lengviau įsisavinti naujas žinias, mokytis natūraliai, be didelių pastangų

„Baltų šalelės“ vaikus kiekvieną savaitę lanko anglų kalbos ugdytoja. Šį papildomą užsiėmimą pasirinkusius mažylius ji žaismingai supažindina su naujais žodžiais ir išsireiškimais.

Teisinė pagalba

 

„Baltų šalelės“ įkūrėja Alina Sinicė – teisininkė, todėl viena iš mūsų veiklos sričių yra teisinės pagalbos teikimas šeimoms.

Kiekviena šeima kasdienybėje susiduria su situacijomis, kuriose prireikia teisinių žinių. Dažnai nežinodami, kaip konkrečioje situacijoje geriau pasielgti, pasirenkame sprendimą vedami nuojautos ar kitų žmonių patarimų, kurie neturi tam reikalingų žinių.

 

Kreipkites į darželio įkūrėją, teisininkę Aliną jums rūpimais klausimais ir bendradarbiaudami surasime patį geriausią sprendimą Jūsų situacijoje.