top of page

Mūsų istorija

Mūsų istorija

Vaikų darželį „Baltų šalelė“ 2013 metais įkūrė šešių vaikų mama, teisininkė, socialinių industrijų ir komunikacijos magistrė Alina Sinicė. Darželis sėkmingai plečiasi ir jau turi du filialus.

„Baltų šalelė ant kalnelio“

Antakalnio g. 22B, Antakalnyje

„Baltų šalelė tarp pušelių“

Ozo g. 37, Šeškinėje

Kuriant „Baltų šalelę“ svarbiausiu tikslu tapo vaikų kultūrinis ugdymas, norėjosi juos supažindinti su Lietuvos istorija, padėti suprasti, kuo mes skiriamės nuo kitų tautų ir kuo esame panašūs. Jaukią aplinką kūrėme su lietuvių kultūrą primenančiais meno kūriniais ir daiktais. Švenčiame ir primirštas lietuviškas šventes – Jorę, saulėgrįžas, lygiadienius. Darželyje sukurta ir praktiškai įgyvendinama ugdymo metodika pasiteisino ugdant įvairių tautybių vaikus ir jau yra taikoma ir kitose ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigose.


Mūsuose paplitusios Valdorfo, M. Montessori, kitos ugdymo metodikos, o lietuviškos iki mūsų nebuvo. Skirtingų ugdymo metodikų pasirinkimas – puiki terpė švietimo kokybei augti, be to, tai leidžia šeimoms pasirinkti tokią ugdymo įstaigą, kuri atliepia jų pasaulėjautą, gyvenimo būdą.

Mes priklausome:

 Nevalstybinių ikimokyklinio ugdymo įstaigų valdybai

 Lietuvių etninės kultūros draugijai

 Lietuvos etninės kultūros ugdytojų sąjungai

Tėvų atsiliepimai

Tėvų atsiliepimai
Turbūt geriausias darželio įvertinimas – kasdien į jį noriai keliaujantis vaikas. Ačiū už išskirtinį dėmesį mažylių ugdymui, jaukią aplinką ir nuoširdžius ugdytojus. „Baltų šalelė“ – mūsų antri namai!

Kotryna, Ūlos mama

Kiek daug lietuvių liaudies dainelių ir žaidimėlių parsineša namo, šimtas įvairiausių veiklų veiklelių, lavinančių rankeles ir mąstymą, skatinančių pažinti pasaulį, ir iš ugdytojų visada jaučiama meilė ir dėmesys kiekvienam vaikui.t

Saulė, Lauros mama

Mūsų jaukioji „Baltų šalelė“ –  ramybė, kad išleidžiam dukružę į šiltas, meilias, auginančias ugdytojų rankas. O ir turto darželyje su kaupu – lietuviška dvasia, dainos, žaidimai, bendrystė, šventės ir saugi kasdienybė, senelis, kvapą gniaužiančios istorijos pamokos, gardus maistas. Gera, kai tikrovė pralenkia lūkesčius, džiaugiamės kasdien. Ačiū.

Odeta ir Mindaugas, Izabelės tėvai

Bendruomenė

Bendruomenė

Siekiame, kad „Baltų šalelė“ būtų ne tik vaikų darželis,
bet ir šeimų, bendruomenės centras.

Kartu su tėvais švenčiame lietuviškas kalendorines šventes, kviečiame prisijungti vykstant į ekskursijas, organizuojame jaukius pavakarojimus.

Kviečiame ne tik dalyvauti mūsų renginiuose, bet ir patiems juos inicijuoti – visada laukiame mamų, tėčių, senelių, močiučių, dėdžių ir tetų, pristatančių savo idėjas, profesijas ir pomėgius mažiesiems klausytojams. Kartu kuriame bendruomenę, kurioje gera gyventi.

Karjera

Karjera

Kviečiame prie mūsų bendruomenės jungtis ne tik specialistus, bet ir įvairaus amžiaus savanorius – nuo moksleivių iki senjorų – norinčius mokytis iš mažųjų ir dalintis su jais savo gyvenimo
patirtimi ir pomėgiais.

Šiuo metu ieškome:

 Savanorių

Praktikantų

Kontaktai

Kontaktai

Darželis

Baltų šalelė ant kalnelio

Antakalnio g. 22B, Vilnius

Darželis

Baltų šalelė tarp pušelių

Ozo g. 37, Vilnius

Administracijos darbo laikas:

I-V 9:00–17:00

+370 657 59549

info@baltusalele.lt

Darželio ​darbo laikas:

I-V 7:30–18:20

bottom of page